Restauracje polskie - Warszawa, Krakow, Poznan, Zakopane

Wpis

czwartek, 22 marca 2012

Restauracje

Przewodnik restauracyjny ma za zadanie nam dostarczyć informacji o restauracjach, pubach, pizzeriach i innych lokalach gastronomicznych. Dzisiaj na szczęście nie trzeba już kupować przewodników w wersji drukowanej, a wystarczy odwiedzić odpowiednie strony internetowe. Polecam przewodnik po restauracje Gastronomia24 - gdyż tutaj zobaczymy oceny i recenzje bardzo wielu lokali gastronomicznych z Polski. Ponadto przewodniki pisane przez krytyków kulinarnych nie zawsze są obiektywne - gdyż jak widzimy co się dzieje w dzisiejszym świecie dokoła nas - wszystkim dzisiaj rządzi pieniądz. 

Widać to także w programie Magdy Gessler - kuchenne rewolucje - widzimy tam wiele restauracji, w których wiedza personelu na temat gotowania jest gorzej niż mierna - z tego programu o restauracjach dowiemy się także na co możemy trafić w niesprawdzonych restauracjach, pizzeriach i pubach. Jakość jedzenie w niektórych restauracjach jest taka, że ja osobiście takiej jakości potraw nie podałbym nawet zwierzęciu - bo bałbym się aby coś mu się nie stało. Dlatego za nim wybierzemy się aby coś zjeść w restauracje najpierw przejrzyjmy w internecie przewodniki restauracyjne. Polecam przewodnik po restauracje Gastronomia24 - gdyż tutaj zobaczymy oceny i recenzje bardzo wielu lokali gastronomicznych z Polski.

Restauracje w Polsce ostatnimi czasy podniosły poziom serwowanych potraw, ale oczywiście zdarzają się lokale, w których jakość potraw jest gorzej niż poniżej krytyki. Przewodniki zawsze dostarczą nam aktualnych informacji o restauracjach.

Pamiętajmy - zastanówmy się dobrze jaką restaurację wybierzemy, abyśmy byli zadowoleni i abyśmy się nie rozchorowali po pobycie w nieodpowiednim lokalu.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
przewodnikrestauracyjny
Czas publikacji:
czwartek, 22 marca 2012 11:32

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • villafinezja napisał(a) komentarz datowany na 2013/01/17 15:40:48:

    Fajny ten przewodnik po restauracjach:)

Dodaj komentarz

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa